Gdzie kupić elektryczne pojazdy?

Niepełnosprawność ruchowa dotyczy w Polsce setek tysięcy osób. Wiele z nich nie jest w stanie obsługiwać nawet standardowych wózków inwalidzkich, albowiem nie pozwalają im na to siły i wydolność. Na szczęście nawet dla takich pacjentów jest rozwiązanie.

Elektryczny skuter dla osób niepełnosprawnych

elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnychPojazdy elektryczne cechują się doskonałą proporcją jakości do ceny, ponieważ za dobry sprzęt zapłacimy zaledwie pięć-sześć tysięcy złotych. To tyle, ile kosztuje przeciętnej klasy rower rower górski od dobrego producenta więc tak naprawdę niewiele. Skutery inwalidzkie zasilane są jednym lub dwoma akumulatorami (w zależności od modelu), co pozwala im na przebycie od czterdziestu do osiemdziesięciu kilometrów na jednym ładowaniu. Elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnych rozwijają prędkość od piętnastu do dwudziestu kilometrów na godzinę, co sprawia, że są bezpieczne zarówno jeżeli poruszamy się nimi po chodniku, jak i po ulicy. Są też wyposażone w wysokiej jakości opony ze specjalnie zaprojektowanymi bieżnikami, dzięki czemu doskonale odprowadzają wodę oraz błoto. Zastosowanie takiego rozwiązania ma też oczywiście wpływ na dużo lepszą przyczepność i sprawniejsze pokonywanie zakrętów. Jeżeli chcemy kupić tego rodzaju pojazd, to najlepiej zrobić to w jednym z internetowych sklepów medycznych. Dlaczego? Ponieważ maja one największy wybór sprzętu, zarówno nowego, jak i używanego. O wiele lepiej jest kupić skuter inwalidzki w sklepie medycznym niż w komisie czy od przypadkowych osób z internetu.

Nieprzemyślane zakupy mogą nas drogo kosztować, toteż zawsze lepiej zawierać transakcje tylko z tymi, których opinia jest nieposzlakowana. Natomiast w przypadku komisów medycznych nigdy tak naprawdę nie mamy gwarancji z jakim sprzętem mamy do czynienia, bo często nie wiedzą tego sami ich właściciele, którzy sprowadzają je z zagranicy