Luksusowe ochraniacze dla konia

Jak w każdym przypadku, również i rynek produktów dla jeźdźców i koni może poszczycić się działem luksusowym, gdzie można znaleźć rzeczy naprawdę wysokiej jakości i kosztujących krocie. Przeważnie więc są też robione ręcznie i bardzo starannie.

Ochraniacze dla konia powinny być równie wygodne jak nasze ubranie

jeździectwo Takie luksusowe produkty dla koni i ich jeźdźców to nieomal inny świat. Najlepsza bawełna, aksamity, najdelikatniejsze skóry i tak dalej. Do tego zastosowanie tradycyjnych technik pracy i wiele zdobień rzemieślniczych, w tym tłoczenia czy hafty… Sami na pewno możecie sobie to już wyobrazić. Choć wiele produktów dostępnych na średniej półce cenowej jest naprawdę dobrych, to jednak te luksusowe są wciąż lepsze, przede wszystkim dlatego, że np. bryczesy damskie są szyte indywidualnie dla każdej kobiety. Nawet ochraniacze Veredus są stworzone tak, by perfekcyjnie układały się na końskiej nodze i zapewniały idealną stabilizację i maksymalną ochronę przed uderzeniami oraz wstrząsami. Ręcznie robione akcesoria jeździeckie czy dla koni, takie jak ręcznie szyty czaprak, haftowana derka w „tubylcze” wzory, rękawiczki od kaletnika to nie byle co. Wielu jeźdźców skrycie lub otwarcie marzy, aby posiadać takie rzeczy. Występ na zawodach w jedwabnej koszuli z żabotem, ozdobionej kameą, a do tego marynarka z aksamitu to naprawdę marzenie wielu.
Niestety nie każdy może sobie pozwolić na takie zakupy. Większość jeźdźców skupia się na tym, by wszystko miało wystarczającą jakość i nie zrujnowało ich portfela, bo jeździectwo to jednak dość drogi sport.