Otwieram salon kosmetyczny

Jestem wykwalifikowaną kosmetyczką. Pracowałam w różnych salonach kosmetycznych. Jakiś czas temu podjęłam decyzje o otworzeniu swojego salonu. Byłam pewna, że sobie poradzę i jestem gotowa na taki poważny krok w karierze.

Zamówiłam najlepszy puder

puder do twarzyMoja decyzja była bardzo dobrze przemyślana. wiedziałam, że mam spore doświadczenie i moje klientki są zadowolone z usług, które wykonują. Makijaż do tej pory był zawsze chwalony i nie miałam nigdy żadnych problemów ze strony klientek. Klientki zawsze były zadowolone z końcowego efektu. Spora uwagę przykładam do kosmetyków, na których pracuję. Do mojego salonu zamówiłam najlepszy puder do twarzy. Zawsze byłam zadowolona z tej firmy i n\postanowiłam skupić się tylko na jednej marce jeśli chodzi o puder do twarzy. Zamówiłam go w różnych odcieniach, żeby każda klienta była zadowolona,. Puder do twarzy musi być prawidłowo nakładany. Puder do twarzy nie może być ani za ciemny ani za jasny. Puder do twarzy musi być idealnie dobrany. Ja z moich wieloletnim doświadczeniem wiedziałam jak powinno się go dobierać i prawidłowo nakładać na twarz. Kiedy moje stałe klientki dowiedziały się, ze otworzyła swój salon kosmetyczny zaczęły do mnie dzwonić i umawiać się na malowanie i inne zabiegi pielęgnacyjne, które wykonywałam. Byłam bardzo zadowolona, ze moje klientki o mnie nie zapomniały i nadal chciały korzystać z moich usług. Lokal, który udało mi się wynająć był w niskiej cenie. Bart pomógł mi go odmalować. Dostałam dofinansowanie, które przeznaczyłam na zakup mebli a także kosmetyków, dzięki którym mogłam pracować. 

Wiedziałam, że początki mogą być ciężkie. Nastawiałam się na to i była ostrzegana przez znajomych. Nie zdawałam sobie jednak sprawy, że moje makijaże i inne usługi kosmetyczne są aż tak doceniane przez stałe klientki, dzięki którym firma bardzo dobrze się rozwijała od samego początku.