Torba z papieru

Każdy z nas idąc do sklepu, dostanie prawdopodobnie jakieś opakowanie na nie. Najczęściej są to jednorazowe reklamówki foliowe, ale bywa, że za drobną opłatą dostaniemy ekologiczną torbę, która będzie wielokrotnego użytku.

Jakie nadruki znajdują się na torbach papierowych?

torby papierowe z nadrukiem producentWielu przedsiębiorców wycofuje się z korzystania z jednorazowych toreb foliowych, bo zanieczyszczają środowisko. Ponieważ są darmowe, to wiele osób bierze ich bardzo dużo na każdych zakupach. Bardziej sensownym rozwiązaniem jest wprowadzenie płatnych toreb, które będą ekologiczne. Torby papierowe z nadrukiem producent wytwarza z makulatury, która jest barwiona naturalnymi barwnikami, dzięki czemu jest bezpieczna dla środowiska. Producenci najczęściej współpracują z dużymi odbiorcami, którzy w hurtowych ilościach zamawiają torby, bo tylko wtedy ich koszt jest dość niski i zarazem opłacalny. W kwestii nadruków, mogą to być dowolne napisy, lub grafiki, które zażyczy sobie klient. Graficy projektują odpowiednie nadruki, które są automatycznie nanoszone laserowe na torby. Możemy sobie wybrać dowolne miejsce, w którym będą one umieszczone. Torby papierowe są produkowane w kilku rozmiarach i z różnej grubości papieru. Wszystko po to, aby dopasować ofertę do wymagań klientów. Inny rodzaj jest kierowany do salonów z biżuterią, odzieżą, czy księgarni. Papierowa torba poza tym, że jest przeznaczona do przechowywania zakupów, jest też elementem rozpoznawczym firmy, dlatego ważne żeby była estetyczna i dopasowana do branży.

Torby wykonane z papieru są dość wytrzymałe i mogą udźwignąć nawet kilka kilogramów. Mają specjalnie wzmocnione i klejone dno, oraz wytrzymałe uszy. Najmniejsze są w stanie pomieścić maleńkie pudełeczko z kolczykami, a największe są na odzież i obuwie.