Wycieczkowy Kross Trans Atlantic

Rowery trekkingowe to jedne z tych, w których firma Kross odnajduje się najlepiej. Jej jednoślady przeznaczone do wycieczek są stylowo wykonane, dobrze wyposażone i przede wszystkim bezpieczne. Nie inaczej jest w przypadku ogólnie znanego modelu Trans Atlantic. 

Wytrzymały Trans Atlantic od Krossa 

kross trans atlanticModel Trans Atlantic, należy do jednych z najczęściej kupowanych rowerów trekkingowych w tym przedziale cenowym. Co dostajemy wraz z jego zakupem? Przede wszystkim funkcjonalność i komfort, jednak nie sposób nie wspomnieć też o jego bezawaryjnej naturze i nieskomplikowanej obsłudze. Rowery trekkingowe mogą służyć nie tylko do dalekich wycieczek, ale również do codziennej komunikacji. Szczególnie latem, kiedy środki komunikacji miejskiej są zatłoczone i parne, a drogi zakorkowane. To doskonały środek transportu, którym bezpiecznie dotrzemy do pracy, czy też na uczelnię. Jako, że rower trekkingowy powinien dysponować odpowiednim osprzętem, Atlantic dostał wszystko, czego potrzeba. Mowa tu konkretnie o oświetleniu zasilanym z dynama, podpórce, osłonie napędu, bagażniku i komplecie błotników. To wszystko wystarczy, by znieść nawet daleką podróż. Kross Trans Atlantic to jeden z najtańszych i w pełni funkcjonalnych rowerów w tej klasie i tym przedziale cenowym. A tu należy wspomnieć, że jak na rower trekkingowy, ten model kosztuje naprawdę niewiele. Jego cena to niewiele ponad tysiąc trzysta złotych, a w ofercie wyprzedażowej, spadnie o kolejne kilkanaście procent. 

Warto wiedzieć, że cena rowerów Kross jest niska nie przypadkiem. Bowiem jest to polski producent, który może sobie pozwolić na konkurowanie z innymi właśnie w takim stylu. Co ważne, ta metoda przynosi wymierne korzyści, ponieważ firma nieustannie się rozwija i podbija nowe rynki.