Wyjątkowe urodziny dla dzieci w Warszawie

Za tydzień mój synek kończy dziesięć lat i chciałabym urządzić mu niezapomniane urodziny. Myślę nad tym, aby wynająć jakiś lokal, np. salę zabaw. Planuję zaprosić przyjaciół Maksymiliana ze szkoły, a także najbliższą rodzinę. Prawdopodobnie przyjedzie też jego chrzestna aż z Sanoka. To będą wyjątkowe urodziny, tylko muszę znaleźć odpowiednie miejsce w Warszawie.

Atrakcje urodzinowe dla dzieci w centrum rozrywki

urodziny dla dzieci warszawaWeszłam w przeglądarkę internetową i znalazłam kilka ciekawych miejsc, w których można zorganizować urodziny. bardzo podoba mi się centrum rodzinnej rozrywki, w którym są też sale zabaw dla dzieci. Najmłodsi mogliby pójść pobawić się, a starsi mieliby czas napić się kawy i zjeść ciasto. Przede wszystkim jest tam też możliwość zorganizowania urodzin w jednej ze specjalnych sal. Można na miejscu zamówić tort, słodkie przekąski i napoje. Jeśli chodzi o urodziny dla dzieci Warszawa jest jednym z nielicznych miast, które zapewniają tego typu rozrywkę. Nie spotkałam się jeszcze z tym, aby gdziekolwiek indziej była możliwość wyprawienia urodzin w taki sposób. Ta moda przyszła z zachodu. Dzieci mogłyby spożytkować nadmiar energii w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalni, czy na ścianie wspinaczkowej. W sali zabaw są też automaty do gier i gry planszowe. Mogłabym zarezerwować jedną z takich sal wyłącznie dla gości Maksia, ale musiałabym zrobić to już teraz. Będę musiała wpłacić zaliczkę za salę i tort. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i okazało się, że zaliczka wyniesie pięćset złotych.

Myślę, że Maksio będzie miał niezapomniane urodziny. W końcu, nie spędzi ich w domu, co będzie dodatkową atrakcją. Zaprosi swoich przyjaciół do sali zabaw, a dorośli trochę odetchną. To dosyć interesująca perspektywa, ale porozmawiam jeszcze na ten temat z rodzicami kolegów syna.